Gezen Tavuk Yumurtası

200,00 ₺

Etiketler: Gezen Tavuk Yumurtası, gezen tavuk yumurtası satın al, gezen tavuk yumurtası satış, Bursa, Köprücü, Gıda

Gezen Tavuk Yumurtası

Köprücü Gıda'dan Gezen Tavuk Yumurtası.

1 Pakette 15 adet Gezen Tavuk Yumurtası bulunmaktadır.


Gezen Tavuk Yumurtasının Bazı Faydaları:

  • Kemik sağlığında önemli bir yeri olan D vitaminini güneşten sonra alabileceğimiz en iyi kaynaklardan biri yumurtadır. Gezen tavuk yumurtasında diğerlerine göre D vitamini oranı daha yüksektir. Böylelikle kemik ve diş sağlığı için önemli katkılarda bulunur.
  • Saç ve cilt sağlığı için en önemli vitaminlerden biri olan B vitamini, gezen tavuk yumurtasında bolca bulunur. Bu özelliği sayesinde tüketen kişinin saçlarının ve cildinin çok daha sağlıklı olmasını sağlar.
  • Gezen tavuk yumurtasında bulunan “monga 3” isimli yağ asidi, kandaki trigliserit düzeyinin inmesine yardımcı olur. Kolesterol düzeyini dengede tutarak kalp ve damar sağlığının iyileşmesini sağlar.
  • İçeriğindeki “lutein” isimli madde, birçok görme bozukluğunun giderilmesine yardımcı olur. Düzenli olarak gezen tavuk yumurtası tüketildiğinde daha sağlıklı gözlere sahip olmak mümkündür.
  • Diğer yumurtalara göre daha yüksek bulunan içeriklerden biri de çinkodur. Yüksek çinko içeriği ve magnezyum değerleri sayesinde birçok insanın korkulu rüyası olan migren rahatsızlığının hafiflemesine yardımcı olur.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Whatsapp Whatsapp Whatsapp Whatsapp